Kontakt e-mail: biuro@angielskirzeszow.com Kontakt telefoniczny: 534 946 444, 534 947 444
  • Rzeszów biuro tłumaczeń

Strony informacyjne

Stronę odwiedzono 5021 razy.

ANGIELSKI SPECJALISTYCZNY /np. biznesu/

BUSINESS ENGLISH COURSE  oferujemy kurs skierowany do osób działających w sferze biznesowej z uwzględnieniem zróżnicowanej terminologii w zależności od potrzeb oraz zainteresowania.

Oferujemy  również angielski 
- medyczny,
- konwersacyjny,
- prawny,
oraz inne dostosowane do  potrzeb  klienta.
Optymalnym rozwiązaniem są kursy w systemie 2 spotkań w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Jednakże rozumiejąc zróżnicowany charakter pracy naszych słuchaczy oferujemy pełną elastyczność w zakresie terminów, pory dnia i częstotliwości zajęć.
Słuchacze kursów  to zwykle osoby zapracowane, które niewiele czasu mogą poświęcić na samodzielną naukę. Dla wszystkich słuchaczy nasz metodyk opracowuje autorski program, obejmujący najistotniejsze zagadnienia potrzebne im w pracy i związane z jej charakterem. Każde z nowych zagadnień jest wielokrotnie ćwiczone i powtarzane w mówieniu, tak aby słuchacz potrafił po każdych zajęciach stosować nowe umiejętności w praktyce.
W sytuacji kiedy uczeń potrzebuje szybko zacząć stosować język angielski w pracy, określamy która umiejętność jest szczególnie istotna z punktu widzenia profilu firmy. Wówczas w pierwszej kolejności koncentrujemy się na tej umiejętności i ewentualnie ją  poszerzamy.